Koşullar

İPEKYOLU ULUSLARARASI FUARCILIK LTD. tarafından yayımlanan internet sitelerinde mevcut olan bütün içerik Telif Hakları kanunları ile korunmaktadır.
Copyright © 2019 İPEKYOLU ULUSLARARASI FUARCILIK LTD. Tüm Hakları Saklıdır.

İPEKYOLU ULUSLARARASI FUARCILIK LTD.’ in internet sitelerinde bulunan içeriklerin hiç bir kısmı ya da tamamı önceden İPEKYOLU ULUSLARARASI FUARCILIK LTD’nin yazılı onayı olmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tercüme ettirilemez ya da elektronik ortama ya da makineden-okunabilir formatta kaydedilemez İPEKYOLU ULUSLARARASI FUARCILIK LTD ‘nin önceden izni olmaksızın diğer başka formatlarda da çoğaltılması yasaktır. Bu içeriğin ticari amaçlarla dağıtılması yasaktır. Çoğaltmaya yönelik talepler ve diğer izin talepleri aşağıdaki adreslere posta ya da e-posta yoluyla iletilmelidir:
İPEKYOLU ULUSLARARASI FUARCILIK LTD
29 EKİM CD. VİZYONPARK 1. PLAZA OFİS 41 YENİBOSNA
İSTANBUL

Lütfen yukarıdaki e-posta adresini telif hakları dışındaki başka konular hakkındaki sorularınız için kullanmayın. Eğer telif hakları ile ilgili olmayan sorularınız varsa lütfen bunları e-posta ile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine iletin.

İPEKYOLU ULUSLARARASI FUARCILIK LTD  tarafından yayımlanan internet sitelerinde mevcut olan Taahhütler Açıklamaları ve Sınırlı Sorumluluk Açıklaması içerikleri hiç bir açık veya ima edilmiş taahhüt olmaksızın ‘olduğu gibi’ sunulmuştur ve bütün bu tür taahhütler işbu belgede beyan edilmiştir.
İPEKYOLU ULUSLARARASI FUARCILIK LTD  internet siteleri diğer dış internet sitelerine bağlantılara sahip olabilir. İPEKYOLU ULUSLARARASI FUARCILIK LTD.  bu tür sitelerin içeriklerine yönelik olarak sorumluluğa sahip değildir ve bunların üzerinde kontrolü yoktur. İPEKYOLU ULUSLARARASI FUARCILIK LTD  siteleri veya bu sitelerde olan linkler vasıtası ile ulaşılan siteler hakkında bilgi İPEKYOLU ULUSLARARASI FUARCILIK LTD. ‘nin hiç bir sorumluluğu olmaksızın yayımlanmaktadır.

İPEKYOLU ULUSLARARASI FUARCILIK LTD internet sitelerinde mevcut olan ya da bunlar vasıtası ile erişilen içerik ile bağlantılı, ister sözleşmeden isterse haksız fiilden ya da başka türlü kaynaklansın, hiç bir kayıp, hasar ya da masrafla ilgili yükümlülük veya sorumluluk kabul etmez.

 

 

Yenibosna - İstanbul, Turkey
T: +90 212 603 31 33 F: +90 212 603 31 34
info@beautyistanbul.com.tr
www.beautyistanbul.com.tr

BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.