Organizatör

1999 yılından kurulan İpekyolu Uluslararası Fuarcılık 19 yıldır fuar sektöründe adından söz ettiriyor.

İpekyolu Uluslararası Fuarcılık olarak 19 yıllık fuar deneyimize,  1999 yılında Türk firmalarımızın yurt dışında başarılı veya büyüme potansiyeli olan fuarlara katılımı sağlayarak başladık.

Günümüzde Dubai gibi Türk firmalarının çoğunlukla ticaret yaptığı ülkelerde yer alan fuarlara ilk katılım düzenleyen firma olmaktan gurur, bize güvenerek yola çıkan firmalarımızın ülkedeki başarılarından mutluluk duyuyoruz.Yıllar içinde katılım sağladığımız fuarların sektörlerini genişleterek özellikle Dubai, Kazakistan ağırlıklı olmak üzere kozmetik, elektrik, makine, gıda, ambalaj gibi birçok sektördeki ihtisas fuarlarında Türk ihracatçı firmalarımızın yer almasını sağladık. 

Firmaları götürdüğümüz ülkelerde, yıllar içinde ülke ve sektörlerle ilgili edindiğimiz deneyimler sonucunda 2005-2016 yıllarında Kazakistan ve Tacikistan’da elektrik/güvenlik, plastik/makine, ev tekstili, genel sanayi, inşaat, tarım gibi çeşitli sektörlerde tüm dünyadan katılımcıların yer aldığı ve Orta Asya geneline hitap eden fuarlar düzenledik.

Fuar deneyimimizi yurt içine de aktarmak için 2005-2014 yılları arasında kozmetik sektöründe Avrasya Bölgesi'nin en büyük, dünyanın ise sayılı fuarları arasında yer alan kozmetik fuarını organize ettik.

Şimdi ise yolumuza 2-4 Ekim 2019 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlemeyi planladığımız daha genç, dinamik ve potansiyeli büyük olan kozmetik, güzellik, kuaför, ambalaj ve hammadde sektörü fuarımız Beautyİstanbul ile devam ediyoruz.

 

 

Yenibosna - İstanbul, Turkey
T: +90 212 603 31 33 F: +90 212 603 31 34
info@beautyistanbul.com.tr
www.beautyistanbul.com.tr

BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.